Model Elite - Rekkehus til salgs i Alanya

Apartments Antalya


Model Elite ble bygget på en ås med fantastisk Middelhavet vise bare 200 meter unna den verdensberømte Incekum stranden og 22 km langt fra feriestedet Alanya. Model Elite ble bygget i en skråning, slik at hver av leilighetene har panoramautsikt over havet. Foruten din Villa-jakt Townhouse har egen inngang med en hage.

Du vil ikke kunne bruke bare et vanlig basseng som er 280 m2 og men også innendørs svømmebasseng på dette spesielle prosjektet. Det er også et barnebasseng, badstue, tyrkisk bad, jacuzzi, et treningssenter med alt utstyr. I Model Elite kan du velge, enten du ønsker å tilbringe tid i et familiemiljø, nyter ensomhet eller å kommunisere til naboer i det store felles territorium. I denne eksklusive komplekset er du i ferd med å leve de vakreste dagene i livet ditt.


Leilighetene / penthouse i Model Elite har 1/2/3 soverom, 1 / 2 bad og en kombinert åpent kjøkken / stue som fører til en generøs størrelse med balkong.


Tomt Square: 15.000 m2

Gartner: 12.000 m2

Totalt antall blokker: 15

Totalt antall Units: 132 (92 leiligheter + 40 Penthouse)

For mer infromation om prosjektet, vennligst besøk: Model Elite - Ferieleiligheter i Alanya,

Bookmark and Share

Legg igjen en kommentar